KOHTUNIKUD / JUDGES 2015

Gunilla Albrigtsen
Gunilla Albrigtsen


Gunilla Albrigtsen, sündinud 1975, elab Rootsis, Akers Styckebrukis. Ta töötab majandusteadlasena.

 

Tema majas elab mitu tiibeti terjerit. Kui ta oli 12 aastane, armus ta sellesse koeratõugu. Ta nägi neis tõelisi sõpru, kes on intelligentsed, targad ja ilusad. Tal elavad ka kalad akvaariumis ja õues tiigis. Lisaks sellele, talle meeldib ratsutada ning tal on olnud oma hobused. Kuna selle peale kulus tal palju aega, mõistis ta, et oma töö kõrvalt ei jaksa ta sellega tegeleda ning lõpetas raske südamega selle hobi. Kui tal on vaba aega, meeldib talle valmistada hõbedast ehteid.

Gunilla Albrigtsenile meeldib puhkustel rännata, näha uusi asju, kududa kampsuneid ja muidugi armastab ta koeri ning koeranäituseid. Ta on külastanud Tiibeti tõugude näituseid üle Euroopa. Talle ei meeldi ebaaausus. Alates 1992 aastast aretab ta “Kuai Le Gou’s” kenneli nime alt tiibeti terjereid.

Gunilla Albrigtsen on hinnanud kohtunikuna tiibeti mastifi, Lhasa Apso, tiibeti spanjeli, tiibeti terjeri ja Shi Tzu tõugusid alates 2010 aastast. Nende tõugude jaoks on ta erikohtunik. Rootsis eelistatakse alati, et oleks punktiadmiste ajaks spetsialistid kohal. Ta armastab klubishowsi Rootsis, kus kõik  tõud tulevad kord aastas kokku. Tänaseni on ta olnud kohtunik vaid Skandinaavias. 

*******

Gunilla Albrigtsen, born in 1957, lives in Akers Styckebruk, Sweden. She is working as an economist.

Several Tibetan Terrier are living in her house. When she was 12 years old, she felt in love with the breed which she see a true friend, intelligent, smart and beautiful. She also has fish in an aquarium and outside in a fishpond. In addition she loves horseback riding and has had horses. But they took a lot of time and she realised, that she also has a profession; therefore she got loose from this hobby with a sad heart. If there is enough time, she likes to create and produce silver jewellery.

Gunilla Albrigtsen loves to travel a lot for vacations, see new things, she is knitting sweaters and of course she loves dogs and dog shows. She visited Tibetan shows around Europe. She doesn’t like dishonesty. Since 1992 she is breeding Tibetan Terrier under the kennel name „Kuai Le Gou’s“.

Gunilla Albrigtsen is judging since 2010 the following races: Do Khyi, Lhasa Apso, Tibetan Spaniel, Tibetan Terrier and Shi Tzu. For those races she is acting as a special judge. In Sweden they always prefer to have specialists for judging. She loves the club shows in Sweden, where all the breeds come together once a year. Up till now she was judging in Scandinavia only.